Shadow of Gloom

Oficjalne forum sojuszu Shadow of Gloom


#46 2009-02-20 09:17:29

minsc

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 15
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

no to zaczynamy
czy moja kandydatura do waszej kadry moze zostac rozpatrzona??

a co do planety tez jestem za... trzeba ja wreszcie ogarnac
pozdro minsc


MINSC

Offline

 

#47 2009-02-20 10:42:24

-smok-

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

jek najbardziej jestem za
za flotą bo to podstawa a później można i nad bankiem myśleć ale najpierw trzeba ją rozbudować...
prawde mówiąc ja bym zaczął już słać na planete naszego przywódcy i niech on prowadzi to przetsięwzięcie
tzn rozbudowuje swoją planete... to moje skromne zdanie
POZDRO I MIŁEGO WEEKENDU

edit:
i nie liczcie na bezzwrotne pożyczki bo to głupie...każdy w końcu odbierze swoje a nic nie zostanie na rozbudowe floty sojuszu...
nasze surowce będą szły na bezpieczeństwo sojuszu... ewentualny bank może prosperować ale wszystkie pożyczki proponuje rozpisywać na forum, tak samo wpływy i wypływy i budowy tak by każdy wiedział co jest robione za te surowce.... po jakimś czasie może nie będzie trzeba już wpłacać... to wtedy może jakoś wspólnie będziemy sie wspierać, np. tydzień zbieramy surówke i co tydzień ktoś dostaje zastrzyk surowców....można stworzyć taką kolejkę ale to już jak będzie rozbudowana nasza planeta i flota obronna

to moja sugestia i ja tak to widze....

Offline

 

#48 2009-02-20 12:41:20

Abad-don

Administrator

6657860
Call me!
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 24
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

Sluchajcie,napiszcie do pozostalych czlonkow dowodztwa,czy sa za taka planeta,ja z checia to bym zrobil,ale musze szykowac sie do pracy...:-(
Jezeli beda za,to uzgodnijcie kto z nas bedzie mial piecze nad ta planeta...Czas zaczac dzialac...
Pozdrawiam

Offline

 

#49 2009-02-21 11:28:12

Hornet86

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 23
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

ale to szef powinien wybrac pierwsza osobe ktora bedze prowadzic planete i niech to bedzie kadencyjnosc jak juz wspominalem. Kolejka co do kasy ok bo jak  niby inaczej to zrobic ale to bedzie bezzwrotne bo wkoncu juz raz za te pozyczke  kazdy z nas zaplacilby odkladaniem surowcow na planecie.Oczywiscie ze wszystkie info beda zapisywane na forum..cala histori a wysylania i pobierania surowcow z planety przez kazdego zeby bylo wiadowo ile kto na niejj zlozyl  i  ile moze z niej zabrac..boto bedzie indywidualna sprawa..bo musza byc te widelki o ktorych mowilismy na poczatku zeby ilosc surowcow zalezala od pkt.   dobra ide i zadecydujcie cos wkoncu:P a i zrobmy glosowanie przez wiadomosci dla ogolu..bo tutaj  to  nie bedzie widomo kto i  na co  i jak glosowal.Moze niech bedzie taka formulka "w sprawie stworzenia centrum  sojuszu jestem ZA/jestem przeciw" i juz:) ok?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zgromadzenie.pun.pl www.stk.pun.pl www.talesofpirates.pun.pl www.yitian2.pun.pl www.architekturawnetrz.pun.pl