Shadow of Gloom

Oficjalne forum sojuszu Shadow of Gloom


#1 2009-02-18 16:05:50

Hornet86

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 23
Punktów :   

Chcecie byc potega? Bo ja chce..

Kiedy pisalem o tym ze mam pomysl na to jak nas wszystkich rozkrecic finansowo mialem na mysli wlasnsie taka planete ktora bylaby naszym skarbcem.. Kazdy z sojusznikow naszego dosc dynamiczne powiekszajacego sie sojuszu np co 3 dni albo co tydz wysylalby np po piec tys zelaza 5 tys metalu 3 krysztalu i 1 spicu w ten sposob w jednym miejscu mielibysmy brawdziwe bogactwo predzej niz nam sie wydaje.Mielibymy swoj bank dzieki ktoremu moglibysmy wspomoc tych ktorzy mieli ciezka bitwe i tak na prawde z ich plkanety niewiele zostalo.a w dalszej kolejnosci takie pozyczki oczywiscie pod pewnymi zasadami mogliby brac wszysy ktorzy potrzebowaliby surowcow na rozwoj.jesli sa zainteresowani tym pomyslem wsrod naszych wladz to slucham pytan z checia odpowiem.I nawet mam miejsce na ten nasz Bank jak cos..tylko trzeba bedzie przegnac jednego gosca:P        dzieki temu staniemy sie potega mam nadziej ze w bardzo krotkim czasie.

Offline

 

#2 2009-02-18 16:08:10

Abad-don

Administrator

6657860
Call me!
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 24
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

Pomysl dotyczacy skarbca bedacy rowniez baza floty jest dobrym pomyslem,tylko wlasnie trzeba znalesc dobra lokalizacje i osobe,ktora bedzie sie tym zajmowala,czyli bydowala na tej planecie...

Offline

 

#3 2009-02-18 16:09:59

Hornet86

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 23
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

ja sie moge tym zajac..tylko potrzebuje czasu na zbudowanie statku kolonizacyjnego..to tak akurat bedzei jak wykurzymy tamtego klienta..

Offline

 

#4 2009-02-18 16:11:29

-smok-

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

tak, ale musiała by tego właśnie dobra flota strzec by ktoś nie napadł....a na tą flote też potrzeba surowców....
i to 1 kolejność, bo po co zbieać na planecie surowce skoro kto inny może na nią napaść...
dotatkowo owa flota mogła by ochraniać sojusz - wspierać....
może i masz racje z tym 1 transportem na tydzień ale to każdy by musiał mieć duży transporter albo wiecej ich...

Offline

 

#5 2009-02-18 16:17:31

Hornet86

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 23
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

no wlasnie nie koniecznie..bo kazdy kto ma 500 pkt to juz duzy trasnporter bedzie mial.. a ta danine bedziemy pobierac ty;ko od czlonkow a nie od adeptow..i tylko my jako czlonkowie bedziemy mogli z tego korzystac.. zreszta czy odrazy ktos bedczie musial wiedziec ze akurat na tej planecie mamy swoj skarb? jak juz mowilem jestem w tym samym ukladzie co Darkness czyli najsilniejszy z nas wiec na poczatek jego ochrona powinna wystraczyc..no i jeszcze jedno..jak ktos na te planete napadnie to przeciez wszyscy sie na niego rzuca..a tylko bardzo silny przeciwnik wytrzyma 65 atakow jeden po drugim..
a i tak wtedy odbierzemy co nasze..dzieki takiemu garnizonowi bedziemy mogli sie szybciej rozwijac.. wszystkie tranzakcje co do przywozu i pobierania surowcow bylyby podawane na forum..a bedzie mozba pobrac je dop po jakims tam czesie skladowania albo po odpowiedzniej ilosci zlozonej przez kazdego z nas..no chyba ze akurat ktos napadl na takiego iedaka to wiadomo ze wtedy odrazu wysyla mu sie pomoc.. z czasem jak sie umocnimy bedzie mozna zalozyc kilka takich planet..        i uwazam ze to jest swietny pomysl bo po pare tys to kazdy bedzie mial zeby wyslac co jakis czas a w sumie sie zbierze niewiarygodna ilosc..
Pomnozcie sobie 5 tys razy 65 czlonkow..a to tylko np co 3 dzien..robi wrazenie co?

Ostatnio edytowany przez Hornet86 (2009-02-18 16:22:47)

Offline

 

#6 2009-02-18 16:31:26

Abad-don

Administrator

6657860
Call me!
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 24
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

Ok,ale Darkness ma slaba flote poki co,bo patrzylem przed chwila,jednymie moze przestraszyc,ale nie obroni...

Offline

 

#7 2009-02-18 16:35:23

-smok-

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

ok ale ja byłbym za tym aby samemy stworzyć taką planetę albo 1 osobę zmienić na zarządce i wspólnie do niego zrzucać surowce ale wtedy tworzymy na forum liste kto ile wpłacił tych surowców aby nie było niedomówień i niech on na początku rozbudowuje ją, tworzy flote a z czasem i bank powstanie....
tylko jest pytanie... jak rozbudujemy tak na super tą planete czy któryś z sojuszów top nie zechce jej zabrać... to też jest ryzko.... pisałeś że skąd ktoś będzie wiedział o skarbie... wystarczy że sonde szpiegowską wyśle, zobaczy ilość surowców itd....

Abad-don napisał:

Ok,ale Darkness ma slaba flote poki co,bo patrzylem przed chwila,jednymie moze przestraszyc,ale nie obroni...

ok flota słaba ale gdybyśmy mu wspólnie surowce przesłali to by rozbudował...nawet przez miesiąc rozbudowywać to będzie 1 z lepszych kozaków...i wtedy bank robić

Offline

 

#8 2009-02-18 16:36:04

PrEdAtOr9502

Administrator

4974141
Zarejestrowany: 2009-02-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

Moim zdaniem lepiej by bylo, gdyby jakos inaczej bylo ustalona po ile surowcow trzeba wysylac. Bo naprzykład poczatkujacy gracze, ktorzy sami ledwo sobie radza na pewno nie zdolaja wysylac po 5 tys co 3 dni. Według mnie ilosc wysylanych surowcow powinna byc zalezna od liczby punktow, na 50-100 pkt po x surowcow, 100-500 pkt - x surowcow itp itd. co wy na taki pomysl?

Offline

 

#9 2009-02-18 16:37:52

Dabo213

Użytkownik

9357649
Call me!
Skąd: Norwegia
Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 13
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

Ej niby dobry pomysl z tym ze bankiem, ale on ma wade bo kazdy bedzie mugl go atakowac a jak to bedzie gosc z poterznego sojuszu i niee skaczy na jednym ataku bo bedzie mial po kilka tysiecy za kazdy atak... ja mam 2 konta na ktorych zbieram surowce zamierzam miec tam transportery i bede sobie wysylac surowce...

Offline

 

#10 2009-02-18 16:41:32

-smok-

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

ilość punktów * 10
wychodzi przy 5 punktach po 50 wszystkiego
przy 500 punktach po 5000 wszystkiego
i max to bym proponował 7 000 wszystkiego na tydzień....

a 7 000 wszystkiego spokojnie w 1 noc zarobisz, no może poza spiece...

nawiązując do powyższego:

-smok- napisał:

ok ale ja byłbym za tym aby samemy stworzyć taką planetę albo 1 osobę zmienić na zarządce i wspólnie do niego zrzucać surowce ale wtedy tworzymy na forum liste kto ile wpłacił tych surowców aby nie było niedomówień i niech on na początku rozbudowuje ją, tworzy flote a z czasem i bank powstanie....
tylko jest pytanie... jak rozbudujemy tak na super tą planete czy któryś z sojuszów top nie zechce jej zabrać... to też jest ryzko.... pisałeś że skąd ktoś będzie wiedział o skarbie... wystarczy że sonde szpiegowską wyśle, zobaczy ilość surowców itd....

Abad-don napisał:

Ok,ale Darkness ma slaba flote poki co,bo patrzylem przed chwila,jednymie moze przestraszyc,ale nie obroni...

ok flota słaba ale gdybyśmy mu wspólnie surowce przesłali to by rozbudował...nawet przez miesiąc rozbudowywać to będzie 1 z lepszych kozaków...i wtedy bank robić

tylko właśnie to musi być zaufana osoba i lider musi ją wybrać albo wszyscy ale to się zrobi pierdzielnik wiec proponuje zostać przy naszym przywócy

Offline

 

#11 2009-02-18 16:49:38

Hornet86

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 23
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

no ale przeciez mowilem ze slabi nie beda nic dawac ani nic breac z tego Funduszu..minimum to 500 pkt..i to powinno zalezec od tego kto ile wlozyl ten bedzie mogl zabrac 2 razy tyle po jakims tam czasie..a w miedzy czasie n atej planecie sie bedzie za te surowce rozwijac kopalnie itp i potem bedzi etego tyle ze nienadazymy obrobic..no nie wiem..mi sie wydaje ze to jest jedyny sposob zeby szybko sie wzmocnic..a co do ryzyka to zawse ono istnieje jak bysmy tego problemu nie rozwiazali to zawsze si moze pokazac ktos gigantyczny i po sprawie..aq Darkness jst silny i powinien sie jakos szybko pozbierac..no i bylo tez fajnie ze ten kto moze zeby budowal swoje filie jak najblizej Funduszu..Jesli macie inny pomysl na to jak rozwinac szybko i to wszystkich to slucham..bo mi sie wydaje to jedynym sposobem zebysmy byli wszycy RAZEM a nie tak jak inne sojusze ze niby razem ale wlasciwie to osobno..                           


a ja uwazam ze powinnismy to przeglosowac.. zamknac liste na 65 i kazdy niech odda swoj glos niech bedzie demokratycznie..z reszta nasz Marszalek ma wystarczajaca obrone? My w dwojke z darknessem jakos sobie poradziemy ..wydaje mi sie ze za tydz to i darkness sie pozbiera i ja bede o wiele silniejszy niz teraz

Ostatnio edytowany przez Hornet86 (2009-02-18 16:52:10)

Offline

 

#12 2009-02-18 16:56:49

Dabo213

Użytkownik

9357649
Call me!
Skąd: Norwegia
Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 13
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

jak juz bysmy taka planete stworzyli to osoby ktore powinny sprawiac wladze nad nia to Abad-don, Dabo213(czyli ja),  PrEdAtOr9502, Minsc, -smok- i oczywiscie  =Darkness= ale co do darknesa widomo ma 7000pkt i moze przejsc do lepszego sojuszu oczywiscie bez urazy  =Darkness=

Offline

 

#13 2009-02-18 16:58:31

Abad-don

Administrator

6657860
Call me!
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 24
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

Powiem tak:
1. Jest potrzeba stworzenie takiej planety to nie podlega dyskusji!
2. Ta planeta musialaby byc w galaktyce,gdzie sa nasilniejsi czlonkowie lub gdzie jest ich najwiecej!
3. Ta planeta bylaby jednym wielkim magazynem surowcow,ktor bysmy przeznaczali na budowe olbrzymij i silnej floty,aby pozniej moc zniszczyc takie kolesia jak -OBII-!
4. Mysle,ze musialaby byc to planeta zalozona przez nowe konto lub skolonizowana przez zaufanego sojusznika...
5. Jezeli bylaby to planeta zalozona przez nowe konto,to dostep do tego konta powinni miec czlonkowie z samego dowodztwa sojuszu...
6. Poczatkujacy gracze nie wysylaliby surowcow,gdyz wolalbym,aby sami sie rozwijali...
7, surowce bylyby wysylane przez bardziej zaawansowanych czlonkow np. od tych co maja min. 1000 punktow
Co myslicie o tym?

Offline

 

#14 2009-02-18 17:02:00

-smok-

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

Dabo213 napisał:

jak juz bysmy taka planete stworzyli to osoby ktore powinny sprawiac wladze nad nia to Abad-don, Dabo213(czyli ja),  PrEdAtOr9502, Minsc, -smok- i oczywiscie  =Darkness= ale co do darknesa widomo ma 7000pkt i moze przejsc do lepszego sojuszu oczywiscie bez urazy  =Darkness=

jestem stanowczo przeciwny wiesz ile było by bałaganu - to musi prowadzić 1 osoba i robić cotygodniowe raporty na forum, surowcami powinien zarządzać za zgodą Abad-don-a - tylko on powinien zezwalać lub odmawiać budowy czegoś a nie wszyscy po trochu....

dobra ja kończe prace, rano zajże co wydumaliście
pozdrawiam
3mcie się
smok

Offline

 

#15 2009-02-18 17:03:31

Dabo213

Użytkownik

9357649
Call me!
Skąd: Norwegia
Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 13
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

No dobra ale tez wes pod uwage ze ja mam 2 planety ktore beda robic za dostawy surowcow dlamnie ALE... ! czy to znaczy ze bede musial wiecej dawac surowcow ?? ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rmn-uni10.pun.pl www.java-games.pun.pl www.warszawawlochy.pun.pl www.realdragonballgame.pun.pl www.wwsis.pun.pl