Shadow of Gloom

Oficjalne forum sojuszu Shadow of Gloom


#31 2009-02-18 18:13:19

Hornet86

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 23
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

wrzuc te info na inwazji niech wszycy atakuja!!









Cholera przepraszam was bardzo ale nie jestem w stanie pomoc co chwila wywala mnie z nerta..nawwet walsnym kontem nie moge zarzadzac.;/ na pewno nikogo nie zostawimy samego sobie!!

Ostatnio edytowany przez Hornet86 (2009-02-18 18:42:07)

Offline

 

#32 2009-02-19 07:59:44

minsc

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 15
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

Halo Halo

nie wiem czy ktos tu zauwazyl ale..............

planeta matka skarbcem czy jak by ja nie nazwac powinien sie zajac wodzu sojuszu..........
czemu pytacie

inny czlonek moze po prostu wyjsc z sojuszu i zabrac statki surowce i inne dobrodziejstwa

moim zdaniem Abad-don jest jak dotad najbardziej odpowiednia osoba na stanowisku mistrza planety matki.....



prosze o glosowanie w tym temacie!!!


MINSC

Offline

 

#33 2009-02-19 09:29:00

delic

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 7
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

Na obecną chwilę taka planeta nie ma racji bytu, popatrzcie po swoich flotach, czym chcecie bronić tej planety, to chwila nieuwagi jeden atak silniejszego i cały skarbiec do pozbierania reckami - jak coś zostanie.
Zobaczcie sami jak wam udaje się przypilnować swoich surowców na waszych własnych planetach - jakie skutki ...

Offline

 

#34 2009-02-19 10:52:52

-smok-

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

atakiem nie da sie zabrać wszystkiego.... że my nie mamyt flot to nie znaczy ze na tej planecie nie będzie....

Offline

 

#35 2009-02-19 11:57:21

minsc

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 15
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

racja smoku racja
jak beda surowce przychodzily regularnie to nie bedzie problemu stworzyc potegi
po za tym nie wykluczamy atakow i jak bedzie planeta dostapna dla paru zaufanych ludzi to bedzie mozna to ogranac ... tak mi sie zdaje
pozdro


MINSC

Offline

 

#36 2009-02-19 19:31:23

Hornet86

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 23
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

Tak sobie teraz omyslalem ze moze kazdy po kolei z kadry kierwoniczej np co dwa tyg czy tam co jakis czas pelnilby funkcje szefa tej naszej planety a marszalek mialby oczywiscie halso do niej ktore byloby caly czas zminiane przez niego i podawane tylko temu ktory akurat mialby nia wladac..a i jeszcze jedno..nie wiedzialem ze tak ijest i coprawda nieznajomosc praa nie zwalnia z konsekwencjii ale przyjalem klienta tory nie mial 500 pkt sorry z gory.. i jeszcze jedna sprawa..to ze na stronie sojuszu jest link do naszego forum na ktorym mowimy oo najwazniejszych dla nas sprawach to nie jest dobry pomysl..kady kto tylkobedzie chcial wejdzie i przeczyta o naszej planecie ..i o innych naszych tjemnicach.. niech to moe zostanie jakos utajnione niech tylko czlonkowie dostana ten link bo moze byc na prawde niebezpiecznie..a i jeszcze jedno sobie przypomnialem..oczywiscie jak wszystko zalezy od naszego guru ale moze niech kadra rzadzaca bedzie docelowo w liczbie nieparzystej.. i niech tylko ona glosuje nad kazda zmiana w sojuszu bo jak kazdy bedzie glosowac to sie zrobi pierdzielnik..oczywiscie niech kazdy ma prawo glosu  i wypowiadania sie ale jesli chodzi o glosowanie to mozeby tak tylko my?

Offline

 

#37 2009-02-20 01:41:07

minsc

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 15
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

jeszcze raz popieram Horneta
Z TYMI HASLAMI I LINKIEM TEZ
nie potrzebne jest nam szpiegowanie
pozdro Minsc


MINSC

Offline

 

#38 2009-02-20 01:50:17

Hornet86

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 23
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

Minsc powinnismy wziac sprawy w swoje rece:P bo widze ze sie zgadzamy:P aco do naszej planety..mowicie  ze z kasa to moze kiedys ale najwazniejsza jest flota..kurde chyba moi szanowni koledzy nie czytacie  uwaznie tego co sie pisze:P bo pisalem o tym juz ze zbudujmy planete na ktora kazdy bedzi zrzucal surowce a z nich zbuduje sie flote ktora bedzie btronic skarbu i naszego sojuszu.. przeciesz taka planeta bedzie sie rozwijac blyskawicznie..a my z czasem jak juz ona bedzie w miare ustawiona  to bedziemy mogli czerpac profity z naszych datkow.  i bedzie i mega flota i mega bogactwo. Nikt nie mowil ze to maja byc tylko surowce bez ochrony


i jeszcze jedno zarzadzam jawne glosowanie kadry zarzadzajacej sojuszem.
kto jest za stworzeniem planety ktora bylaby tworzona przez wszystkich czlonkow sojuszu zaleznie od zasobnosci i mozliwosci kazdego gracza?
krotko mowiac kto jest za  planeta "Bankiem"?
Ja jestem ZA

Ostatnio edytowany przez Hornet86 (2009-02-20 01:52:38)

Offline

 

#39 2009-02-20 02:08:49

Abad-don

Administrator

6657860
Call me!
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 24
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

Po pierwsze: to nie ma byc planeta "Bank",tylko Imperialana baza floty...:-)
Po drugie: jestem ZA!!!!!!!

Offline

 

#40 2009-02-20 02:27:48

Hornet86

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 23
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

jak zwal tak zwal chodzi o to zeby zrzucac tak nase ekonomiczne dobro z ktorego kazdy w razie potrzeby moglby korzystac w rozsadny sposob ono i zeby zbudowac tam gigantyczna flote ktora chronilaby ten nasz skarb:P i uwazam ze nazwa powinna byc krotsza:P no i gdzie reszta naszych mondziolow:P gdzie to glosowanie? jak narazie tylko dwaj najwazniejsi zaglosowali:D



a no i jeszcze jedno.Abad-don nie wiem czy sie doczytales ale byloby dobrze gdybysmy przyjeli w grono dowodzacych sojuszem jeszcz ejedna osobe tak zeby bylo nieparzyscie..przynajmniej podczas glosowania  bedzie pewne to ze podejmiemy decyzje i nie zawisniemy miedy opcja A a opcja B


i szefie jeszcze jedno.. zdejmijmy link do forum ze strony sojuszu bo to nie jest bezpieczne..kazdy obcy moze w kazdej chwili nas przeswietlic

Ostatnio edytowany przez Hornet86 (2009-02-20 02:37:57)

Offline

 

#41 2009-02-20 02:41:33

Abad-don

Administrator

6657860
Call me!
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 24
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

:-)sorki,nie wyrazilem sie jasno...
Mam na mysli zbudowanie na tej planecie bazy floty naszego sojuszu,ktora bedzie do dyspozycji w sytuacjach kryzysowych...
FLOTA powinna byc haslem przewodnim tej planety nie surowce...
Dostarczalibysmy na ta planete surowce,nie po to by je gromadzic,ale by dzieki nim budowac flote...:-)

Offline

 

#42 2009-02-20 03:17:45

Hornet86

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 23
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

a nie moglibysmy zaczac gromoadzic  surowcow na tej planecie  gdzie juz bylaby ta flota? np jesli osiagnie juz 5000 pkt to mozna by zwozic surowce zeby je gromadzic i dalej rozwijac  flote..kurde no sama flota nam nie pomoze w rozwoju sojuszu..ok ona pomorze w bezpieczenstwie bo zawsze bedzie ja mozna wykorzystac zeby kogos zjechac w rewanzu ale jak juz bedzie tam silna flota to Fundusz bylby swietna sprawa na tej planecie im wiecej bysmy dawali tym wiecej moznaby potem wyjac z tego interesu.oczywiscie to jest plan dlugoterminowy ale trzeba o tym myslec juz teraz no nie?

Offline

 

#43 2009-02-20 03:31:30

Abad-don

Administrator

6657860
Call me!
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 24
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

Zgadza sie...masz racje...niech tak bedzie,ale trzeba poczekac na decyzje pozostalych...
Kolejne pytanie: kto powienien nia zarzadzac?

Offline

 

#44 2009-02-20 03:40:37

Hornet86

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 23
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

ehh szef szef:P ok to jeszcze raz:P kazdy po kolei z kardy rzadzacej.np po dwa tyg. Ty bedziesz mial haslo ktore bedziesz zminial za kazdym razem jak ktos bedzie obejmowal ta planete. Jesli chcesz tez bedziesz mogl ja objac ..bo mowiles ze i tak masz wiele zajec wiec nie wiem czy bedziesz chcial..no i w ten sposob kazdy bedzie nia wladal  ale nie na tyle dlugo zeby byl jakis bunt...Ja tylko podsowam pomysly jak na dobrego doradce przystalo..co i jak dokladniej to juz Twoja sprawa szeryfie:P to co zdejmiesz adres naszego forum ze strony? i zgadzasz sie na to zeby przyjac jeszcze jednego do Rzadu zeby bylo nas 9? i zebysmy tylko my glosowali?

Offline

 

#45 2009-02-20 03:47:54

Abad-don

Administrator

6657860
Call me!
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 24
Punktów :   

Re: Chcecie byc potega? Bo ja chce..

Mysle,ze to dobry pomysl z 9!
Co do adresy naszej strony,to chyba rozumiem obawy...Ale gdybysmy zdecydowali sie na lokalizacje takiej planety,to owa decyzja powinna zapasc na gg!Zreszta sie zgadzam...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.realdragonballgame.pun.pl www.java-games.pun.pl www.arashi-rf.pun.pl www.warszawawlochy.pun.pl www.rmn-uni10.pun.pl